Už jste přemýšleli, že by mohlo být víc světů než tento?

Tea, dívka bez minulosti

3. prosince 2006 v 17:42 | Ereia |  Postavy Ilinea
Tea
Kůn divoce pohodil hlavou, byl vidět jeho neklid. Neklid tak nepochopitelný pro jeho pána. Muž tento les znal od malička. Jezdil zde pravidelně, jako by to bylo už pravidlo,které nikdy nebylo vysloveno. Tento les a jeho okolí byl jeho druhým domovem.
Muž se kochal krajinou a myšlenkami byl úplně jinde, v tom kůn divoce zastavil, jakoby kopyty zarostl do země. Jezdec okamžitě sesedl, podívat se, co se stalo.Jeho ruka zašátrala po jílmci meče. Okamžitě uviděl příčinu koňova neklidu. Na zemi leželo tělo.
Vytáhl meč a obezřetně se k němu blížil. Mohla to být lečka , nebo ta osoba mohla být zraněná a nebo taky mrtvá. Ale jelikož jezdec byl dobrák ani ho moc netrápilo , že by to mohla být léčka. Meč tedy uklidil a obrátil bezvládné tělo, tak, aby mu viděl do obličeje.Lekl se, na zemi ležela dívka a vypadalo to že je mrtvá. Okamžitě bez váhání jí naložil do sedla a vyjel do nejbližší osídlené oblasti.
Nevěděl jestli veze mrtvolu a nebo raněnou, věděl jen že jí tady nenechá ….Cestou do města musel myslet na to, kde se tam ta dívka vzala..Jak tam mohla přijít? A jestli nepřišla, kdo jí tam nechal?.........
Zlodějka
magie: 4, obratnost 3, umění boje 2, štěstí: 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kikina kikina | Web | 3. prosince 2006 v 17:45 | Reagovat

Přihlas se ke mně do soutěže o nej blog, máš šanci!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama