Už jste přemýšleli, že by mohlo být víc světů než tento?

Sir Rocon Saref

15. prosince 2006 v 23:19 |  Postavy Arnykie
Je tomu už dávno, co jsem vedl svou poslední velkou bitvu, ale do nejdelší smrti na ni nezapomenu. Já a legie mých válečníků, kteří bojovali po mém boku vždy až do konce, jsme se vraceli z bitvy na ztracených plání, do našich domovů. Cestou zpět jsem narazil na místo o kterém jsem si myslel že nemůže existovat. V tom okamžiku mi celé tělo polil pot. Poznal jsem že, to místo bylo mým domovem. Při pohledu na zpustošenou krajinu a na město které bylo do zakladu zničeno, jsem se posadil a v duchu přemýšlel. co se tu jen mohlo stát. V tom mě popadl vztek i lítost zároveň. Na zemi se všude váleli mrtvoly. A pak sem to uviděl. "ne, to není možné!" mezi mrtvolami ležel i můj otec a zbytek rodiny. Pravděpodobně nepřežil jediný člen mého lidu.
To co jsem viděl mnou velmi otřáslo a ve hněvu jsem zařval "kdo to udělal". Bylo ticho. Na můj vkus až moc ticho. Zdrceně jsem koukal na hory a doufal, že to je jen sem. Zdálo se mi, že jsem cosi zahlédl v hoře, něco jako stín. Měl jsem pravdu asi jsem něco přivolal. Netušil jsem co by to bylo, asi jsem se zbláznil. Kéž by to tak bylo. Stíny, co jsem viděl byly jakýchsi kreatur.Nevím co to bylo zač, ale vím že to bylo strašně rychlé. Musel jsem rychle reagovat. Vydal jsem povel na bojové pozice. Během minuty ty strašné kreatury urazily pět mil a začaly nás obklopovat ze všech stran. Bylo jich minimálně jednou tolik co nás. Pomalu ale jistě mě zatlačili do pasti. Nemohl jsem nic. Rozhodnutí bylo těžké, věděl sem že už nemám co ztratit. Rozhod jsem se, že když zemřu tak se ctí a nevzdám se. Boj byl předem jasný , ta prasata křížená s nějakým obrem byla strašně silná. Řadu jsme neudrželi déle než pět minut. Během hodiny všichni padli. Myslel jsem že jsem taky padl.
Měl sem něco jako štěstí v neštěstí. Utrpěl jsem jen pár škrábanců, ale při pohledu na bitevní pole mi došlo, že jsem zřejmě poslední z mé rasy, rasy Vyššího Lidu. Teď už jen bloudím tímto zničeným a zkaženým světem a hledám zbytek mého lidu, a doufám že se mi podaří, nalézt některé ze svých bratří a sester, abych mohl odčinit co jsme provedl. Budu hledat dokud budu živ.
Rytíř
Umění boje 4 Magická rezistence 2 Fyzická rezistence 2 Umění najít 1 Stopování 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama