Už jste přemýšleli, že by mohlo být víc světů než tento?

Gelnem Nar Esen Tanar

20. prosince 2006 v 20:10 |  Postavy Arnykie
Černý jezdec dojel na vrchol kopce, z něhož se mu naskytl pohled na jedno z desítky měst, které jakž takž přežilo válku v obyvatelném stavu. Slunce ukončovalo svoji každodenní pouť a začalo se schovávat za kopce na obzoru. Černý jezdec se napřímil ve třmenech a pozoroval cíl své cesty. Ve městě potřebovali jeho schopnosti na vystopování a eliminování nějakého brutálního vraha, jenž vraždí obyvatele města.
"Sice to bude nějaký člověk, kterému přeskočilo v hlavě a dostanu za jeho hlavu pár drobných, ale budiž, mám získávat zkušenosti a vědomosti, pak se budu moci vrátit ke svému Mistrovi a pokračovat ve svém výcviku," přemýšlel v duchu nad svým úkolem.
Kůň zaržal, potřásl hlavou a počal okusovat trávu na zemi. Jezdec se protáhl po dlouhé cestě, zazíval, tím odkryl dlouhé špičáky v ústech, nasál večerní vzduch provoněný trávou a bylinami rostoucích v okolí. Jeho čich zaznamenal také vůni, tedy spíše pach města. Guláš městských vůní přes splašky, odpadky, lidský pot, spálené dřevo, ustájená zvířata, až po libější vůně vařeného jídla. Byla zde vůně, která přebíjela ostatní. Vůně krve. Velice silná stopa krve, ne jako při nějaké hospodské rvačce. Nedávno byl určitě zabit další člověk, tím si byl naprosto jistý.
Slunce zapadlo a černě oděný jezdec se vydal k městu. Jeho kůň už potřeboval po dlouhé cestě zasloužený odpočinek. Poplácal ho po šíji a konejšivým hlasem mu povídal "Už tam budeme." Jistá ruka vedla jezdce do města, on nepotřeboval světlo. Jeho zdokonalené smysly mu dovolovaly pohybovat se ve tmě, mlze, či jinak zhoršených viditelných podmínkách, ve kterých si obyčejní lide neviděli ani na špičku nosu.
Jeho jméno je Gelnem Nar Esen Tanar. Jeho Mistr mu o jeho rase pověděl pouze to, že jsou normální lidé až na to, že po jeho výcviku v dobách minulých, ještě před válkou, procházeli vybraní jedinci unikátním výcvikem. Výcvikem těla a mysli, který u nich vyvolal genetickou změnu a tím dosáhli na další vývojový stupeň, který zlepšoval jejich regeneraci, smysly a fyzickou a psychickou konstituci. Obyčejní lidé jim ale říkají "Upíři."
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.
Absolutní regenerace: 5
Souznění s vesmírem: 1
Zdokonalené smysly: 1
Empatie: 1
Boj z chladnými zbraněmi:2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tanar Tanar | E-mail | 8. ledna 2007 v 19:59 | Reagovat

Absolutní regenerace = schopnost zregenerovat jakoukoliv čast těla, něco ve stylu Wolverine nebo Alucard, či jinačí týpky s regenerací. Mohl jsem to třeba napsat Zvýšená regenerace, ale co by jste s toho věděli, ne.

2 MInamino Shana MInamino Shana | 26. ledna 2007 v 16:30 | Reagovat

He he dobré vysvětlení pro blbce!!!!

3 beibhyie beibhyie | E-mail | Web | 24. dubna 2009 v 21:55 | Reagovat

NxazG0  <a href="http://corwmsjfxcbk.com/">corwmsjfxcbk</a>, [url=http://umrdfbbsypuu.com/]umrdfbbsypuu[/url], [link=http://verhjapnsptn.com/]verhjapnsptn[/link], http://hgysjuxndtrz.com/

4 llsjxitkun llsjxitkun | E-mail | Web | 4. května 2009 v 9:05 | Reagovat

7VoxOr  <a href="http://icyijzqbwawa.com/">icyijzqbwawa</a>, [url=http://piedoqsgnydr.com/]piedoqsgnydr[/url], [link=http://eagtvumftaoi.com/]eagtvumftaoi[/link], http://fbfskcfqcnfn.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama